Hou je van kunst en cultuur en in het bijzonder van theater, performance en dans? Wil je alles leren over het promoten van festivals en voorstellingen? En wil je ondergedompeld worden in ons klein, maar fijn en kundig team? Reageer dan nu op deze vacature.
Amsterdam Fringe Festival toont jaarlijks in september 11 dagen lang ruim 250 voorstellingen op meer dan 25 locaties in Amsterdam. Van theater tot dans, circus tot storytelling, intiem tot groots. We presenteren een multidisciplinair programma van ruim 55 kunstenaars van uiteenlopende achtergronden.
Het festival is een ode aan de theatrale gekte, de onafhankelijke geest en een pleidooi voor artistieke vrijheid. Een dikke, innige omhelzing van het experiment in de ware zin des woords: eentje waarvan de uitkomst je nog echt verrassen kan.
Je ondersteunt het marketing en communicatie-team in de voorbereidingen van Amsterdam Fringe Festival door de website bij te houden, mee te denken over uitingen, de socials mede beheren, invullen van data in diverse apps zoals Timesquare en het ondersteunen van het marcom team waar nodig. Tijdens het festival (4-14 sept) werk je net als het hele team fulltime, en ben je een belangrijke spil in het Fringe team.
Heb jij zin om deel uit te maken van het Fringe team, en te werken aan een succesvolle nieuwe editie van Amsterdam Fringe Festival?
Mail dan je CV en motivatie (max 1 A-4) uiterlijk 5 maart naar hoofd marketing Nadieh Bindels: nadieh@amsterdamfringe.nl
De eerste ronde gesprekken vindt plaats op woensdag 19 maart tussen 15:00 en 18:00 bij ons op kantoor in Amsterdam.
Als je vragen hebt; mail ons dan vooral op bovenstaand mailadres!